رفتن به بالا
تلفن: 09111090229

درآمد اینترنتی

چطور باید به این بازار چند ده هزار هزار میلیارد دلاری وارد شد؟ با چه دانشی باید شروع کرد و چقدر سرمایه لازمه؟

فروش در اینترنت یکی از بهترین راه های کسب در آمد که به نوعی با دانش بنیان شدن رواج پیدا کرده. اصلی ترین عامل سمت و سوق گرفتن مردم به سمت اینترنت تنبل شدن جامعه هست. البته این تنبلی خوبیه چون هم از ترافیک کم میکنه و هم به نوعی از تلف شدن وقت جلوگیری میکنه.

ایده خوب از عوجب واجبات است!

بسیاری از محصولات و سرویس های موجود و موفق دنیا از ایده ها و محصولات دیگر «الهام» گرفته اند. در واقع آن ها، تکه های مختلف از تکنولوژی ها و محصولات، مفاهیم و ایده های موجود را با هم ترکیب کرده اند و چیز جدیدی خلق شده است. که این دیگر، دزدی به حساب نمی آید. بیشتر بخوانید

سنگ بزرگ علامت نزدن است، از فروش در شبکه های اجتماعی شروع کنید

در فروش آنلاین ابتدا اصلا نیاز به طراحی سایت ندارید. ابتدا محصولات خود را مشخص کنید. برای هرکدوم ویژگی بنویسید. به این فکر کنید که چطور مردم خرید می کنن. اصلا اولویت خرید های مردم در چیست؟

online-shop-store

فروشگاه اینترنتی چیست و چطور یک فروشگاه اینترنتی بسازیم؟

بازار هدف خود را مشخص کنید

برای داشتن درآمد آنلاین نمیتونید صرفا به شهر و روستای خودتون نگاه کنید. باید بعد از نیازسنجی و تسهیل روش های پرداخت و کاهش زمان ارسال به فکر جذب مشتری و افزایش فروش باشید.

در حال حاضر یا بهتر بقول دوستمون بگم در این برهه حساس کنونی با توجه به وضعیت ویروس کرونا و… زودتر به این نتیجه می تونیم برسیم که کسب و کار آنلاین به نوعی کاسبی با ریسک پایین تری هست.

اشتراک گذاری: